1. Obecná ustanovení

Portálem www.chilliman.cz pro účely těchto podmínek se rozumí internetové stránky společnosti Enaxa, s.r.o. , se sídlem Kopernikova 1164, 739 61 třinec, IČ 28660820, která je vlastníkem a provozovatelem portálu www.chilliman.cz (dále jen “Provozovatel”).

Služby poskytované portálem www.chilliman.cz (dále jen „Portál “) jsou veřejně přístupné. Provoz Portálu, používání služeb, práva a povinnosti Provozovatele a uživatelů se řídí těmito Pravidly.
Používání Portálu je podmíněno souhlasem s těmito Pravidly, který vyjádří uživatel tím, že tento Portál používá. V případě porušení těchto Pravidel může Provozovatel uplatnit opatření v nich obsažená.


2. Autorská práva

Pro reprodukci nebo jakékoliv jiné užití textové či multimediální informace (obrázky, audiovizuální záznamy a zvukové záznamy) je vyžadován předchozí písemný souhlas Provozovatele. Není tedy dovoleno bez písemného souhlasu Provozovatele tyto webové stránky (jejich obsah, zdrojový kód, zvuk, grafické prvky, obrázky, texty, grafické plochy) jakkoliv dále kopírovat, zpracovávat, sdílet, měnit atp. Souhlasu není třeba k použití textových informací z kalendária akcí, tyto informace byly pořadateli poskytnuty k volnému užití.

Veškerý obsah těchto webových stránek, včetně zdrojového kódu, grafických prvků, obrázků, textů, grafických ploch, registrovaných značek a log podléhá autorským právům, jež náležejí Provozovateli, případně dílem dalším osobám, které postoupily právo k užití díla Provozovateli, a je tak chráněn v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, v platném znění.

 

Upozornění na ochrannou známku „Chilliman“

„Chilliman“ je ochrannou známkou společnosti Enaxa s.r.o. registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví. V případě jejího zneužití bude přistoupeno k patřičným právním krokům.


3. Chování uživatele

Uživatel se zavazuje, že při používání tohoto Portálu se bude řídit platnými právními předpisy na území České republiky a těmito Pravidly, nebude jakkoli poškozovat dobré jméno Provozovatele ani ostatní uživatele. Uživatel se zavazuje, že zejména nebude:

   - zasahovat do bezpečnosti tohoto Portálu nebo jej jinak zneužívat;

   - zasahovat do používání tohoto Portálu ze strany jiných uživatelů;

   - využívat Portál pro rozesílání nevyžádaných zpráv (spam), řetězových zpráv;

   - zasílat na tento Portál zprávy obsahující viry nebo jakékoli nebezpečné či škodlivé programy;

   - vytvářet falešné zprávy (fake) za účelem falšování identity odesílatele či se pokoušet proniknout na účet jiných uživatelů;

   - pokoušet se získat přístup ke stránkám tohoto Portálu, které jsou vyloučeny z používání veřejnosti;

   - šířit na stránkách tohoto Portálu jakékoli zprávy či materiály porušující právní předpisy České republiky, zejména zprávy či materiály, které zasahují do práv a oprávněných zájmů třetích osob, které jsou proti lidské důstojnosti, které jsou svým obsahem jakkoli diskriminující z hlediska náboženství, vyznání, rasy, pohlaví a které propagují protiprávní činnost či násilí.

 

4. Odkazy na internetové stránky třetích stran

Stránky na tomto Portálu mohou obsahovat odkazy na internetové stránky třetích stran. Provozovatel neodpovídá za obsah internetových stránek třetích stran.

V případě, že internetové stránky třetích stran obsahují odkaz na stránky tohoto Portálu, v případě, že tyto odkazy a jejich obsah nebyl předem písemně schválen Provozovatelem, nenese Provozovatel žádnou odpovědnost za tyto odkazy.


5. Omezení poskytovaných služeb

Provozovatel má právo kdykoliv rozsah nebo obsah Portálu nebo nabídky Portálu změnit, či svěřit provozování Portálu třetím stranám (případně s tím, že tyto třetí strany budou mít přístup k důvěrným informacím o uživateli) nebo přestat Portál provozovat, za podmínky, že o takových změnách informuje uživatele v dostatečném předstihu, a to nejméně tři pracovní dny předem uvedením informace o změnách na stránkách tohoto Portálu nebo doručením zprávy na e-mailovou adresu uživatele.


6. Sankce

Provozovatel může uplatnit sankce v případě, že uživatel využívá Portál v rozporu s právním řádem České Republiky nebo dobrými mravy či porušuje tato Pravidla, zejména článek III těchto pravidel. Provozovatel může použít kteroukoliv z těchto sankcí: upozornění uživatele, okamžité omezení používání Portálu nebo zamezení uživateli používat Portál.


7. Závěrečná ustanovení

Provozovatel je oprávněn tato Pravidla kdykoli měnit. Provozovatel oznámí změny na internetových stránkách tohoto Portálu. Souhlas se změnou a aktuálním zněním těchto Pravidel vyjádří uživatel tím, že bude tento Portál nadále používat a využívat služeb Provozovatele.

Komentáře  

0 #54 Vickie 2017-04-26 18:09
Apres avoir rendu vos hommages respectueux au maitre de la maison, vous revenez tant soit peu sur vos pas, afin de traverser
le chemin de ronde et penetrer dans l'hotel; vous vous trouvez en face de deux portes.


massage lyon: http://www.sophiechassat.com
Citovat
0 #53 Bethany 2017-04-26 15:00
Nice post. I learn something new and challenging on blogs I stumbleupon everyday.
It's always useful to read articles from other writers and use a
little something from their websites.

Here is my website; больше узнать (www.загранпаспортсрочно.xn--p1ai: http://www.xn--80aaaks3bbhabgbigamdr2h.xn--p1ai/novosti-migratsii/431-turisticheskaya-viza-v-rossiyu.html)
Citovat
0 #52 Tamela 2017-04-26 06:16
Simply desire to say your article iis ass astonishing.
Thhe clarity for your put up is just great and that i can suppose you're knowledgeable in this subject.

Well together with yoiur permission let me to snatch your feded
to sstay up too date with imminent post. Thanks one million and please continue the rewarding work.Feel free to visit my website - gentamicin eye drops dosing - Derek: http://rent-georgia.com/ru/component/k2/itemlist/user/105778.html -
Citovat
0 #51 Lorrine 2017-04-25 18:00
Ηaving read this I thߋught it wwas extremely informative.
Ӏ appreciate yoou spending ѕome tіme and energy to put tɦіs informative article tоgether.
I once agɑin find myself spending ԝay too much tіme botҺ reading and posting comments.

But sо wҺɑt, iit ѡas stiⅼl worthwhile!

my webpage: knoxaavq788777.tblogz.ϲom; Lea: http://knoxaavq788777.tblogz.com/details-fiction-and-how-to-make-my-breast-bigger-fast-1860650,
Citovat
0 #50 Maggie 2017-04-25 13:17
of course like your web site however you have to test the spelling on several of your posts.
Many of them are rife with spelling problems and I in finding it
very bothersome to inform the truth then again I'll certainly come again again.

Here is my blog; Ссылка на источник: http://elamed.info/
Citovat
0 #49 Felicia 2017-04-25 10:48
Societatea este autorizata instalatie de gaz auto: https://penzu.com/p/86feed0d Ministerul Lucrarilor Publice, Amenajarii Teritoriului si Transporturilor - Registrul Auto
Roman R. A. (Aut.
Citovat
0 #48 Wilfredo 2017-04-25 03:51
This is the perfect web site for anybody who wants to
understand this topic. You know so much its almost hard to argue with you
(not that I actually will need to…HaHa). You certainly
put a brand new spin on a subject that's been written about for a long time.
Wonderful stuff, just great!

My web-site ... buying online - http://kewvineyards.com/: http://kewvineyards.com/pharmacy/imuran -
Citovat
0 #47 Kelvin 2017-04-24 23:33
The Fitbit Tracker makes use of a 3-dimensional accelerometer, similar to that in the Wii
Remote, to sense person motion.

my blog post :: fitness trackers
with heart rate: http://hosting.risp.ru/phpinfo.php/%22/%3E%3Ca%20href=%22//super?a%5B%5D=%3Ca%20href%3Dhttp%3A%2F%2Fwww.gamergen.com%2Fredirect%2F%3Furl%3Dhttp%3A%2F%2Fatv-games.com%2Fprofile%2Frobinashbur%3Euse%20your%20very%20best%205%20main%20keywords%3C%2Fa%3E
Citovat
0 #46 Vernita 2017-04-24 20:13
Stroolling iis a good way to work out as a result
of it's a free, low-impact activity that will geet you exterior.my webpage ... use your very
best 5 main keywords: http://tudositok.hu/redirect.php?ad_id=10000033&ad_url=http://hdkinomix.ru/user/HellenV5358736/
Citovat
0 #45 Marcela 2017-04-24 16:39
I am impressed with this web site, real I am a fan.

Have a look at my blog post; can c cataract eye rops reviews; Bernadette: http://Cdaretemec.com.co/component/k2/itemlist/user/7810,
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit